Victron Energy Phoenix İnverter C 24V/2000 (CIN242200000)
Victron Energy Phoenix İnverter C 24V/2000
Marka : Victron
Fiyat : 776,41 EURO  + KDV
KDV Dahil : 50.104,53 TL
TL Fiyat : 41.753,78 TL(8.350,76 TL + KDV)
6.679,49 TL 'den başlayan taksitlerle
Detaylı Bilgi ve Belgeler İçin Tıklayınız.
Phoneix İnverter C  24/2000
- 24V DC girişli  220V AC çıkışlıdır
- 2000W (2 kW)'lık AC 220V  güç çıkışı
- 520 X 255 X 125 boyutları
- 13 Kg. ağırlık
Phoenix Inverter Compact 1200VA - 2000VA
Phoenix Inverters Compact, 1200VA'ya kadar 12V veya 24V olarak mevcuttur.