Victron Energy Phoenix Inverter 24/800 VE.Direct Schuko - PIN241801200
Victron Energy Phoenix Inverter 24/800 VE.Direct Schuko
Marka : Victron
Fiyat : 294,84 EURO  + KDV
KDV Dahil : 19.027,09 TL
TL Fiyat : 15.855,91 TL(3.171,18 TL + KDV)
2.536,52 TL 'den başlayan taksitlerle
Phoenix İnverter VE.Direct
İnverter
İnverterler, 12V, 24V veya 48V DC değerindeki 'serbest' veya 'otomotiv' akülerini kullanarak 230V/120V AC gerektiren ev içi donanımlara güç sağlamanıza olanak verir.