Victron Energy Phoenix Inverter 24/250 VE.Direct Schuko - PIN241251200
Victron Energy Phoenix Inverter 24/250 VE.Direct Schuko
Marka : Victron
Fiyat : 112,48 EURO  + KDV
KDV Dahil : 7.258,74 TL
TL Fiyat : 6.048,95 TL(1.209,79 TL + KDV)
967,67 TL 'den başlayan taksitlerle
Phoenix İnverter VE.Direct
İnverter
İnverterler, 12V, 24V veya 48V DC değerindeki 'serbest' veya 'otomotiv' akülerini kullanarak 230V/120V AC gerektiren ev içi donanımlara güç sağlamanıza olanak verir.