Timezero Professional V4
Timezero Professional V4

Timezero Professional V4

Marka : Timezero
Fiyat : €3.800,00  + KDV
KDV Dahil : ₺47.968,94
TL Fiyat : ₺47.968,94(KDV Dahil)
₺4.381,16 'den başlayan taksitlerle

Profesyonel Denizcilik, PC Navigasyon, Gelişmiş Hava Tahmini ve Balık Bulma teknolojisinin geleceği burada!

 

 

TZ Professional yazılımı, tüm profesyonel denizcilerin navigasyon ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Gerçekten üstün özelliklere sahip TIMEZERO Professional navigasyon yazılımının iki temel amacı vardır: Üstün kontrol ve performans.

Denizdeki profesyonel aktiviteler büyük ölçüde ve ticari veya spor balıkçı olmanıza bağlı olarak, yarışmalarda bir yarış teknesi veya yarış kullanıyor olmanıza bağlı olarak değişir. Elbette her bireyin, belirli bir faaliyet için benzersiz olan gereksinimleri olacaktır.

Güvenlik ve performansın birleşimi denizdeki her profesyonel için kilit taş olmasına rağmen, özel bir çalışma alanı, uyumluluk ve cihaz verilerinin işlenmesi ve belirli hava durumu değişikliklerinin etkisi gibi diğer şartlar bazıları için hayati öneme sahiptir.

 

 

TZ Professional sizin için başka neler yapabilir?

Güvenlik ve performansın birleşimi denizdeki her profesyonel için kilit taş olmasına rağmen, özel bir çalışma alanı, uyumluluk ve cihaz verilerinizin işlenmesi ve belirli hava durumu değişikliklerinin etkisi gibi diğer şartlar bazıları için hayati öneme sahiptir.

Bu nedenle sizi, faaliyetlerinize en uygun olanı bulmanıza yardımcı olacak aşağıdaki TZ ürünlerini daha detaylı  incelemeye davet ediyoruz.

 

TIMEZERO'nun Ticari Balıkçılık çözümü

 TZ Professional yazılımı, ticari balıkçılık için, büyük balık avlama potansiyeli olan bölgeleri belirleyen güçlü bir araç sunar. Önceki tüm oturumlarınızdan zengin kişisel veriler toplayarak her seyahatinizi planlamanızı geliştirin. Batimetri ve hava koşulları gibi hem sabit hem de geçici faktörlere bağlı olarak sizi ödüllendirmenin en muhtemel olduğu alanlara doğrudan gidin. Günün sonunda kaydedilen tekrarlanan veri özelliğini kullanarak daha fazla bilgi edinin, gelecekteki oturumlar için araştırılması gereken alanları tanımlayabilirsiniz. TIMEZERO teknolojisi ile balık avınızı her zamankinden daha verimli hale getirin.

 TZ Professional, aşağıdakiler gibi çeşitli yöntemlerle balıkçılık performansınızı artırmanıza yardımcı olur:

Kendi Sounder cihazınızı kullanarak batimetriyi 3D olarak görüntüleme.

Oşinografi tahminleri altimetre servisi, jeostrofik akıntılar, deniz yüzeyi sıcaklığı ve plankton ve klorofil konsantrasyonları kullanılarak daha akıllıca karar alınmasını sağlar.

PBG ve Siren modülü, zengin balıkçılık alanlarının tanımlanmasını ve balık okullarının türlerinin yanı sıra tanımlanmasını daha da geliştirmek için çalışır.

Trol avcılığına dair ön görü

Balıkçılara yönelik ticari balık avı ikilemi, pürüzlü zeminin özelliklerinin bulunduğu deniz tabanının, aynı zamanda balıkların sık sık bulunduğu yerlerdir. Ancak, ağ çok yakın olduğunda, yakalanabilir ve takılabilir.

TIMEZERO'nun yüksek çözünürlüklü batimetri görselleştirmesi sayesinde, deniz dibine takılmış veya sıkışmış olması nedeniyle ekipmanın kaybolması veya zarar görmesi olasılığını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

 

 

 

Yüksek çözünürlükte kendi 2D ve 3D batimetrenizi oluşturun

TZ Professional GPS'e ve bir sirene bağlandıktan sonra, Kişisel Batimetri Jeneratör (PBG) modülümüz saniyede bir noktaya izin verir. TZ Professional otomatik olarak batimetri çizelgesini 2D ve 3D olarak yüksek çözünürlükte oluşturur! Bu özellik, balıkçıların balık avladıkları bölgeleri hassas bir şekilde yeniden keşfetmelerine olanak sağlar, ancak daha önce erişmesi zor olan yeni bölgeleri keşfetmelerini sağlar.

Bir gemi enkazının oryantasyonu veya kayalık bir alanın görselleştirilmesi daha iyi balık avlama ve ağın dolanmasından kaçınılmasını sağlar. İki geminin birlikte çalışmaya karar vermesi durumunda veya filolar için TZ Professional, zamandan ve paradan tasarruf etmek için birden fazla 3B veri tabanının birleştirilmesine de izin verir! TZ Professional'ın sağladığı bu farklı özellikler, dünyadaki balıkçı tekneleri için vazgeçilmez!

  

 

 

 

TZ Professional için PBG modülü pazardaki en yenilikçi araçtır

Siren ve konumlandırma sistemine doğrudan bağlanan PBG Modülü, TIMEZERO'nun iletilen gerçek zamanlı derinlik bilgilerini toplamasını ve kaydetmesini sağlar, böylece kendi batimetrik veritabanınızı belirleme hassasiyeti ile oluşturmanızı ve güncellemenizi sağlar. Tek bir tıklama ile, TZ PBG Modülü size deniz tabanının nefes kesici gerçek zamanlı 2D ve 3D resimlerini verecek şekilde aktif hale gelecektir. Bu kadar kolay.

 

 

 

 

 

TZ Professional'ı çalıştırmak için aşağıdaki sistem gereksinimleri yerine getirilmelidir:

    İşletim sistemi : Microsoft® Windows® 7 SP1, Windows® 8.1 veya Windows® 10 (64 bit işletim sistemi)

    İşlemci : 2 GHz Intel Core ™ i5 4 inci üretimi veya eşdeğeri

    Ram  : 4 GB RAM (8 GB önerilir)

    Ekran kartı : Minimum - Intel HD4400 Grafik Yonga Seti (HD4400 veya üzeri ile i5 4. nesil)

         Önerilen (PBG ve Çoklu monitör için) - 1GB VRAM ile Özel Ekran Kartı

         Ekran Çözünürlüğü: 1024 X 768 veya üstü (1280 x 800 veya üzeri şiddetle tavsiye edilir)

    Sabit Disk: 40 GB boş alan

    Diğer donanımları  NMEA0183 üzerinden bağlamak için USB veya Seri Bağlantı Noktası, Furuno Ethernet Sensörleri için NMEA2000 veya 100 Base-T Ağ Adaptörü üzerinden aletleri bağlamak için Actisense USB NGT-1

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler