Garmin GPS Map 922 XS Balık Bulucu
Garmin GPS Map 922 XS Balık Bulucu
Garmin GPS Map 922 XS Balık Bulucu
Garmin GPS Map 922 XS Balık Bulucu

Garmin GPS Map 922 XS Balık Bulucu

Marka : GARMİN
Fiyat : $1,930.00  + KDV
KDV Dahil : ₺42.250,55
TL Fiyat : ₺42.250,55(KDV Dahil)
₺5.065,37 'den başlayan taksitlerle

Garmin GPS Map 922 XS Balık Bulucu

9 inç Dokunmatik Ekranlı Harita Chartplotter/Sonar Combo

  • -9 inç yüksek çözünürlüklü sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri
  • -Ağ bağlantısı için NMEA 2000® ve NMEA 0183 desteği, ayrıca oto-pilot, dijital switching, hava durumu, FUSION-Link, VHF, AIS ve daha fazlasını destekler
  • -Birden fazla birim arasında, Panoptix™ deniz altı görüntüleme cihazı, haritalar, kullanıcı verileri, radar ve IP kameraları dahil deniz altı görüntüleme cihazı paylaşımı için Garmin Marine Network desteği
  • -Auto Guidance ve diğer premium navigasyon özellikleri¹ için opsiyonel BlueChart® g2 Vision® HD grafikleri destekler.
  • -Derinlik: 375 mt
  • -Harita kartı destekler
  • - Transducer yok
  • -Türkçe menü

 

Bu kompakt  9 inç GPSMAP 922 S  dokunmatik ekranlı combo ile gelişmiş bir navigasyon çözümü tecrübesi yaşayın. Garmin mobil uygulamaları, NMEA 2000 desteği ve Pandart FrontVü çarpışma önleme sonar dahil olmak üzere radar ve Panoptix sonar için Garmin Deniz Ağı yetenekleri için kablosuz bağlantı özellikleri içerir.  Ayrıca yerleşik Garmin CHIRP ve CHIRP ClearVü sonar (dönüştürücü ayrıca satılır).

Garmin Marine Network ve NMEA 2000 Desteği

Tam ağ uyumluluğu, teknenize daha fazla özellik eklemenize izin verir. Garmin Marine Network desteği birden fazla birim arasında Panoptix sonar, haritalar, kullanıcı verileri, Garmin radar ve IP kameraları dahil deniz altı görüntüleme cihazı paylaşımını mümkün kılar. Ayrıca, oto-pilotlar, dijital switching, hava durumu, FUSION-Link, VHF, AIS ve diğer sensörler için NMEA 2000 ağ bağlantısı ve NMEA 0183 desteği vardır

Dahili ANT® Bağlantısı                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Dahili ANT kablosuz bağlantının tadını doğrudan  marine saati, Garmin Nautix™ in-view ekran, gWind™ Wireless 2 dönüştürücü, GNX™ Wind marine cihazı ve kablosuz uzaktan kumandalar üzerinde çıkarın.

En Üst Düzey Bağlantılı Tekne Gezintisi Uygulaması

Dahili Wi-Fi ücretsiz hepsi bir arada ActiveCaptain™ uygulamasına erişmenizi sağlar, böylece deniz tecrübenizi hemen hemen her yerden yönetebilirsiniz. Uyumlu cihazınız ve Garmin harita okuyucu, grafikler, haritalar ve tekne topluluğunuz arasında basit ancak güçlü bir bağlantı oluşturur. Her nerede olursanız olun, haritalarınıza sınırsız erişime, yeni haritalar ve grafikler satın alabilme yetkisine ve Garmin Quickdraw™ Contours Community'e erişime sahip olacaksınız. Harita okuyucu ekranınızdaki akıllı bildirimler ile bağlı kalın. Bir yolculuk veya gölde balık tutma hazırlığı planlayabilirsiniz, ActiveCaptain harita okuyucunuz ile otomatik olarak senkronize olacaktır. Yazılım güncellemeleri için bile bildirimler alın ve onları cihazınıza ne zaman indireceğinize karar verin.

Dahili Sonar Özellikleri

Kutudan çıktığı anda, inanılmaz sonar özelliklerine erişebilirsiniz. Tek eklemeniz gereken aynalardır. Dahili Garmin 1 kW CHIRP sonar ve CHIRP ClearVü tarama sonar dahildir. Panoptix'in her yönü gören sonarı, premium Garmin sonar modülleri ve geniş bir yelpazedeki aynaları (ayrı satılır) bile destekler. Ağa bağlı taramalar iç sonarlarını ağdaki diğer cihazlarla paylaşabilir. Ayrıca sonar ekranında hangi bilgilerin ekranda görüneceğini, örneğin radar, saat veya GPS hızını seçebilirsiniz.

Saniyede 10 Kez Güncellenen Yön ve Konum Bilgisi

10 Hz frekansındaki dahili GPS ve GLONASS alıcının hızı, hareketinizin ekrandaki görüntüsünü daha akıcı hale getirmek için yön ve konum bilginizi saniyede 10 kez günceller. 5.000'e kadar tam doğruluğa sahip ara noktalar belirlemeyi ve onlara ulaşmak için yolunuzu bulmayı kolaylaştırır.

Sudaki En İyi Haritalarımıza Yükseltin

Max Def Lakes veya BlueChart g2 Vision HD ile Garmin patentli Auto Guidance¹ ve diğer mükemmel özellikler ekleyen LakeVü HD Ultra gibi aksesuar harita satın alımları için artırılabilir hafıza içerir.

Kendi HD Haritalarınızı Oluşturmak için Quickdraw Contours

Balık tutarken 1’ kontur ile ekran üzerinde kişiselleştirilmiş balık tutma haritalarınızı hızlıca oluşturun. Kendi ihtiyaçlarınıza uyarlayın. Bunlar sizin haritalarınız; onlara siz sahipsiniz. Haritaları ister özel tutabilir ister Garmin Connect™ ile Quickdraw Community'de paylaşabilirsiniz.

 

Dahili SailAssist Özellikleri

Rekabette rüzgarı arkanıza almanıza yardımcı olmak için harita okuyucunuz sahip olduğu yarış öncesi sayfasında sanal başlangıç çizginizi ve veri alanları ile işaret zamanını ve ağdaki tüm GPS cihazlarınız ile senkronize edilebilecek bir yarış zaman tutucusu gösterir. Buna ek olarak, diğer destekleyici seyir özellikleri arasında gelişmiş bir rüzgar gülü, yön ve kara üzerinde rota çizgileri, set ve çekiş, gerçek ve görülen rüzgar verileri ile daha fazlası bulunur.

GPX Ara nokta Aktarımı

Başka bir üreticinin GPS ürününde ya da Garmin el tipi cihazınızda ara noktalarınız, kayıt günlükleriniz ya da sık kullanılan rotalarınız bulunuyor ise o öğeleri Garmin harita okuyucu cihazınıza endüstri standardı GPX yazılım formatı ile aktarmak kolaydır.

  

 

Benzer Ürünler