Garmin Echomap Plus 72 SV Balık Bulucu + GPS
Garmin Echomap Plus 72 SV Balık Bulucu + GPS
Garmin Echomap Plus 72 SV Balık Bulucu + GPS
Garmin Echomap Plus 72 SV Balık Bulucu + GPS

Garmin Echomap Plus 72 SV Balık Bulucu + GPS

Marka : GARMİN
Fiyat : $1,850.00  + KDV
KDV Dahil : ₺20.118,31
TL Fiyat : ₺20.118,31(KDV Dahil)
₺2.411,96 'den başlayan taksitlerle

Garmin Echomap Plus UHD 72 CV Balık Bulucu + GPS

 

-Diyagonal ekran 7''dokunmatik 

-Plus 72 SV : Ultrason sağ ve sol ve dip tarama

-Chirp

-Waypoints 5000 ,100 rota , 50 iz kaydı

-Dahili anten 10 Hz Ultrason görüntülü

-Aktarım gücü (RMS)

-Dahili Wifi

-Frekans 50 / 77 / 83 / 200 kHz CV/SV :260 /455/800 kHz

-Transduces :72 CV: CV HW: TM/ 72 SV: CV 52 HW TM

-Derinlik: 375 mt. Nmea 2000 ve Nmea 0183 ile bağlantı

-Harita kartı destekler : (Opsiyonel)

-Türkçe cihaz menüsü

Parlak, güneş ışığında okunabilen 7 ”combo  dokunmatik ekranın rahatlığını sunar .Garmin CHIRP geleneksel sonar ve CHIRP ClearVü tarama sonar için destek içerir ve ayrıca Panoptix all-seeing sonar ile uyumludur. Önceden yüklenmiş dünya haritası ve BlueChart g2 HD ve BlueChart g2 Vision HD ile uyumludur. Ayrıca, Quickdraw Contours haritalama yazılımı anında balık yakaladığınızda 1 'konturlarla ekran üzerinde karakterize şekilde balıkçılık haritaları oluşturur. Ayrıca, yeni grafikler satın almanızı ve indirmenizi sağlayan OneChart'a erişim için ücretsizdir. ActiveCaptain uygulaması ile eşleştirmek üzere yerleşik Wi-Fi ®özelliğine de sahiptir . ActiveCaptain  akıllı bildirimlere erişim sağlamakla beraber, marina ve diğer ilgi çekici noktaları görüntüler, Quickdraw verilerine ve daha fazlasına erişiminizi kolaylaştırır.Çıkarılabilir montaj özelliği ile rahatça taşınabilir.

 

Garmin Chırp Farkı                                                  

ECHOMAP Plus 72Sv'nin gömme sonar özellikleri arasında, balıkçılık ve tekne çin en gelişmiş sonar teknolojilerinden biri olan CHIRP geleneksel sonar bulunmaktadır. CHIRP geleneksel sonar, yaymış oldupu enerjiile yüksek kalitede net hedef ayrımı ile noklatama yaparken,hedefin tanımlaması sağlar. Ayrıca entegre transdüserli Minn Kota ® ve MotorGuide ® trolling motorları için geleneksel sonar desteği sunar. 

 

Net Tarama ile Sonar Görüntüleme

Garmin CHIRP ClearVü tarayıcı sonar teknenizin altındaki görüntüyü fotoğraflamaya yakın bir çözünürlükte görüntüleme fırsatı verir.Belirgin bir şekilde su altındaki objeleri, balıkları ve dip yapısını görüntüleyebilirsiniz.

Quickdraw ile Kendi Haritanı Yarat !

Balık tutarken kendinize özel 1' kontuarı ile haritanızı oluşturun.İstediğiniz gibi kendi haritanızı oluşturun.Oluşturduğunuz dataları saklayabilirsiniz veya  Quickdraw Community on Garmin Connect ile arkadaşlarınızla paylaşın!

Anlık Balık Takibinizi Görüntüleyin !

İsteğe bağlı Panoptix all-seeing sonarı cihazınıza ekleyerek tekneniz durgun halde iken bile teknenizin etrafını ve alt kısmını görüntüleme sağlayabilirsiniz.Balıkları hareketlerini izleyebilir , yeminize vermiş oldukları reaksiyonu takip edebilirsiniz.

 

ECHOMAP Plus'ınızı Yanınıza Alın

Sudan çıktığınızda, ECHOMAP Plus'ınızı güvenli ve güvenli bir şekilde tutmak kolaydır. Kordonlar doğrudan üniteye takıldığı için üniteden kabloları tıkamak ve fişten çekmek zorunda kalmazsınız. Bu, ECHOMAP Plus'ınızı güç ve montajdan hızlı bir şekilde kurmanıza ve çıkarmanıza olanak tanır.

 

Benzer Ürünler