Furuno Navnet 3D Takım

Marka : Furuno
Fiyat : $3,500.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺21.240,44(KDV Dahil)

 

Furuno Navnet 3D 12,  DFF1 Black Box  Sounder , GPS Anteni ve Ayna 

Paketin İçindekiler  

  1. Furuno Navnet 3D 12 inch Ekran GPS Charter Ploter
  2. Furunu DFF 1 External Sounder Balık bulucu modülü
  3. Furuno GP-320B Aktif GPS anteni
  4. Airmar 1 Kw  50/200 Khz Bronz Ayna (Transducer)  Ayna sıfır kullanılmamıştır.
  5. Airmar High Speed Fairing Blog ( ayna takozu ) 

Set mükemmel durumdadır 1 sene garantilidir. 

 

Furuno'nun NavNet 3D kullanıcı arayüzüne yeni bir soluk getiren çığır açan bir navigasyon sistemidir. NavNet 3D'yi kullanmaya başladığınızda, bu kadar güçlü bir sistemin kullanımı nasıl bu kadar basit olabileceğine şaşıracaksınız. NavNet 3D, navigasyon ufkunuzu genişletecek çığır açan yeni özelliklerle birlikte tam olarak gelir.

NavNet 3D, “Time Zero” olarak adlandırdığımız en son teknolojiyi kullanır. Time Zero anında grafik yeniden çizmeyi kolaylaştırır, yakınlaştırıp uzaklaştırmanıza, grafik görüntüleme modlarını ve diğer grafik işleme işlevlerini sorunsuz ve gecikmeden değiştirmenize olanak sağlar. Time Zero, inanmak için deneyimlemek zorunda olduğunuz gerçekten kusursuz bir gezinme ortamı sunar.

Muhtemelen dijital balık bulucuları biliyorsunuzdur, ancak terimin gerçekte ne anlama geldiğinden emin değilsiniz. FURUNO Dijital Filtre balık bulucuları, gelişmiş filtreleme yetenekleri ve gürültüyü ortadan kaldıran ve bireysel balıkları netlik, doğruluk ve ayrıntıyla tespit etme yeteneği sağlayan dijital otomatik ayarlama özelliğine sahiptir.