Furuno FCV-688
Furuno FCV-688
Furuno FCV-688

Furuno FCV-688 Balık Bulucu

Marka : Furuno
Fiyat : €1.200,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺24.363,36(KDV Dahil)
₺2.225,19 'den başlayan taksitlerle
Furuno FCV-688 için ayrıca satınalacağınız ayna (transducer) modelini buradan seçebilirsiniz)

FCV-688 : Kullanıcısının alt yapı ayrımcılık özelliği ile alt ana bileşeni, çamur, kaya, çakıl, kum olup olmadığını göstermek için bu işlevselliği balık bulucunun özelliği sağlamaktadır. Dip yapı ayrımcılık özelliği ile siz kullanıcılara zengin balık avcılık sahalarını bulmak için değerli bilgiler edinmenize yardımcı olacaktır.

 

Grafik Modu : Standard eko grafik modlarından farklı olarak FCV-688,de bu özellik daha geliştirilmiş olarak dört farklı renk olarak en olası alt yapı tahmin etme özelliği eklenerek kullanıcının avcılık esnasında bulunduğu deniz sahasının alt yapısını daha ayrıntılı belirleme ve görüntülemesini sağlar.

 

Olasılık Modu : Olasılık ekran modu grafik biçiminde deniz dip yapısının olası en alt yapısını görüntüler. 

 

Bireysel yada birden fazla balıkları anında tanır.

 

ACCU FISH™ özelliği FURUNO FCV-688, nin Devrimci bir balık büyüklüğünü değerlendirme fonksiyonudur. Bireysel balık boyutunu değerlendirmek amacıyla, balık yankı gücü hesaplanır ve ekranda balık boyutlarını gösterir. Bu özellik FCV-688, de 2m ile 100m derinlikte boyları 10 ile 199cm arasındaki balıklar için uygular. Daireler içinde balık büyüklüğü ve balık yankılarını ekranda görüntüler. çift frekans modundayken her iki frekansın yankılarını ekranda görüntüleyebilir ve işaret koyabilirsiniz.

 

Algılanan eko ve balık sembolleri işareti ile balık yankılarını ekranda balık yada sembol olarak gösterir. Yeni başlayanlar için daha eğlenceli bir balıkçılık deneyimi için ekrandaki balık hedeflerini tanımlamak için acemi bir kullanıcı için en büyük bir yardımcıdır. Balık işaretleri iki tip olarak seçilebilir. Seçim kare ve daire olarak seçilebilir. iki farklı boyutta görüntülenen balık sembolleri, balıkçıların balık hedeflerini belirlemesinde harika bir yardımcıdır. Bu özellik (Büyük 50cm Küçük 10~49 cm) arasındaki balıklar içindir.

 

Dibe Yakın Balık Ayrımı : Bu fonksiyon beyaz çizgi işlevi deniz alt yataklarında bulunan balıkları beyaz hat fonksiyonu ile daha kolay ayırt etmenizi sağlar. Bu fonksiyon yanlızca dip yapıyı ayırt etmeyip alt dip ile bir seviyedeki balıkların daha ayrıntılı dip okunmasını sağlamaktadır. Bu fonksiyonun ayarları %0~%100 arasında 1. aralıkta tutulmalı ve çizgi kalınlık değerleri yüksek olmalıdır.

 

Yapılandırılabilir Alarm Fonksiyonları (Derinlik, Sığlık, Balık yankıları V.S) : FCV-688, Alarm fonksiyonlarında sığ su için ayarlanan derinliğe yaklaştığınızda ve balık uyarısı için balık alarmı bireysel yada tek gezen bir balık yankısının yansıdığında ekranda yanıp sönerek ve sesli olarak kullanıcısını ikaz eder. Ayrıca entegre edilmiş su ısısı ölçer, belirlenen su derinliğine ulaşıldığında ve bunun gibi bir çok arayüzler ile adapte edilebilir.

 

Sinyal - işleme ve Kazanç Kontrolü : Geleneksel kazanç kontrolleri ile, değişik kazanç ayarlarındaki bir değişiklik uygulandığında yanlızca yeni yankılar için yapılır. Bu ayar şimdi FCV-688,de kazanç işlemci kontrolü sayesinde ekrana yansıyan tüm yankılara otomatik olarak yansıtır. Bu değişiklikleri otomatik olarak hem mevcut yankılara hemde yeni yankılara uygular böylece doğru kazanç ayarını hızlı ve kolayca yaparak kullanıcısına rahatlık sağlamaktadır.

 

 

 

Ekran Özellikleri

 

Ekran Tipi  : 5.7" TFT LCD LED Aydınlatmalı                                                                       

 

Piksel Sayısı     : 640 X 480

 

 

 

Balık bulucu Özellikleri

 

Frekanslar   : 50~200Khz çift Band Frekans

 

Gönderici Gücü  :     600 Watt

 

Aralık Skalası       :  2~1200 Metre

 

Darbe Modilasyonu&PRR  : 0.1-3 ms dakikada maksimum 3.000 Darbe sinayli

 

Ekran Modları : Tek Frekans (50 veya 200Khz) çift Frekas kullanımı, Yakınlaştırma (Zoom), Nav verileri, Teleskop Modu (A-Scope), işaret yakınlaştırma (Marker Zoom), Dip yakınlaştırma (Bottom Zoom),Dip Kilitleme (Bottom Lock), Alt Ayrımcılık (Bottom Discrimination, Balık Boyu Hesaplama (ACCU FISH™)

 

 

 

Diğer Özellikleri

 

Su Geçirmezlik   : IP56

 

Güç Kaynağı   : 12~24Vdc 1.2~0.6Amp

 

Ölçüleri  :207 (H) X 170 (V) X 132(D) 

 

Ağırlık  : Masa üstü Montaj aparatları ile 1.3 Kg

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR