Dolphin T Top Tek Kamışlık Rod Holder
Dolphin T Top Tek Kamışlık Rod Holder
Dolphin T Top Tek Kamışlık Rod Holder
Dolphin T Top Tek Kamışlık Rod Holder

Dolphin Alüminyum Tek Kamışlık Rod Holder

Fiyat : 80.00 USD  + KDV
KDV Dahil : 3.209,66 TL
TL Fiyat : 2.674,72 TL(534,94 TL + KDV)
328,51 TL 'den başlayan taksitlerle

Dolphin Alüminyum Kamış Tutucu Tekli  Rod Holder

Orijinal Dolphin 1 Adet Kamış Tutucu Rod Holder , T-Top, Hardtop, Kule, Radar kemeri, Ray veya 2 inç & 5cm , 1.5 inç & 3.08 cm borudan yapılmış herhangi bir yapıya kelepçelenir.

 

Tüpün üzerinde lazerle oyulmuş bir logo vardır, böylece orijinal ürünü Dolphin'den satın aldığınızı bilirsiniz. Boru ve kelepçenin pürüzsüz, şeffaf anotlanmış kaplaması, bu çubuk tutucuların temiz tutulmasını çok kolaylaştırır. Balık tutmayla geçen harika bir günün ardından hızlı bir yıkama, durulama ve silme yeterlidir. Her zaman harika görünmesini sağlamak için sert cilalama yok.

Malzemeler.
Kelepçe bağlantısı, katı 6061 uçak alüminyumundan cnc ile işlenmiştir. Çubuk tutucu, üstün koruma için pürüzsüz cilalı ve anotlanmış soğuk çekilmiş borulardır. Tüm donanımlarımız, zorlu deniz ortamında güvenli tutuş, güç ve dayanıklılık için 316 paslanmaz çelik cıvatalardır. Donanımınıza bakmak için saf performans için yalnızca yüksek Kaliteli hammaddeler tedarik ediyor ve kullanıyoruz.

Boy.
Kelepçe boyutu 2 inç & 5cm , 1.5 inç & 3.08 cm boyutundaki borular için bir lastik ek parçası tedarik ediyoruz. Kauçuk ek, Dolphin t üst çerçevenizi koruyacaktır. Kelepçe, çubuk tutucuların 18 derecelik aralıklarla ayarlanmasına izin verecektir. Artık çubukları ihtiyaçlarınıza uygun bir açıyla yana doğru açabilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR