Dolphin T Top Çift Kamışlık Rod Holder
Dolphin T Top Çift Kamışlık Rod Holder
Dolphin T Top Çift Kamışlık Rod Holder

Dolphin Alüminyum Çift Kamışlık Rod Holder

Marka : Dolphin
Fiyat : 113.00 USD  + KDV
KDV Dahil : 4.001,83 TL
TL Fiyat : 3.334,86 TL(666,97 TL + KDV)
512,28 TL 'den başlayan taksitlerle

Dolphin Alüminyum Çiftli Kamış Tutucu  Rod Holder

İkiz Kamış Tutucular.

Orijinal Dolphin ikiz kamış tutucular, 2 kamış tutmak için yapılmıştır ve 45 dereceye kadar ayarlanabilir. İkiz kamış tutucular T-Top, hardtop, kule, radar kemeri, ray veya 2 inç, 1,5 inç borudan yapılmış herhangi bir yapıya monte edilebilir. Oltalarınız için güvenli bir yeriniz olacak. İkiz kamış tutucular, kelepçeyi çerçevenizin etrafında ve ayrıca ayarlanabilir kelepçeyle yan yana döndürerek açılı olabilir. Tüp boyunca lazerle oyulmuş bir logo vardır, böylece Dolphin'den orijinal ürün satın aldığınızı bilirsiniz. İkiz borulara ve kıskaçlara yapılan pürüzsüz, şeffaf anodize kaplama, bu çubuk tutucuların temiz tutulmasını çok kolaylaştırır. Balık tutmakla geçen harika bir günün ardından hızlı bir yıkama, durulama ve silme ihtiyacı olan tek şey.

Malzemeler.

Kelepçe bağlantısı, katı 6061 uçak alüminyumundan cnc ile işlenmiştir. Kamış tutucu, üstün koruma için pürüzsüz cilalanmış ve anodize edilmiş soğuk çekilmiş borulardır. Tüm donanımlarımız, zorlu deniz ortamında güvenli tutuş, güç ve dayanıklılık için 316 paslanmaz çelik cıvatalardır. Donanımınıza bakmak için saf performans için yalnızca yüksek kaliteli hammaddeler kullanılıyor.

Boy.

Kelepçe boyutu 2 inçtir, 1,5 inç boyutlu borular için kauçuk halka içinde gelir. Kauçuk parça, Dolphin T-top çerçevenizi koruyacaktır. Kelepçe, kamış tutucuların 18 derecelik aralıklarla ayarlanmasına izin verecektir. Artık kamışları ihtiyaçlarınıza uygun bir açıyla yana doğru açabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR