165T/275LHW-12P DFF3D Uyumlu Ayna
Marka : Furuno
Fiyat : 5.069,00 EURO  + KDV
KDV Dahil : 327.120,82 TL
TL Fiyat : 272.600,68 TL(54.520,14 TL + KDV)
43.608,84 TL 'den başlayan taksitlerle
165T/275LHW-12P DFF3D Uyumlu ayna ürüne gitmek için bağlantıya tıklayın.
Cep Montajlı Kombinasyon Dönüştürücü
Standart Özellikler
DFF3D çalışma frekansı 165 kHz
42 khz'den 65 kHz'e kadar düşük cıvıltılar, Işın Genişliği 25 ° ila 16 °
150 khz'den 250 kHz'e kadar yüksek cıvıltılar, Işın genişliği 25 °