165T/265LH-PM488-12P DFF3D Uyumlu Ayna
Marka : Furuno
Fiyat : 4.800,00 EURO  + KDV
KDV Dahil : 309.761,28 TL
TL Fiyat : 258.134,40 TL(51.626,88 TL + KDV)
41.294,62 TL 'den başlayan taksitlerle
165T/265LH-PM488-12P DFF3D Uyumlu ayna ürüne gitmek için bağlantıya tıklayın.
Cep Montajlı Kombinasyon Dönüştürücü
Standart Özellikler
DFF3D çalışma frekansı 165 kHz
Dahili hareket sensörü
Dahili sıcaklık sensörü
42 khz'den 65 kHz'e kadar düşük cıvıltılar, Işın Genişliği 25 ° ila 16 °
130 khz'den 210 kHz'e kadar yüksek cıvıltılar, Işın genişliği 10 ° ila 6 °