165T-PM542LM DFF3D Uyumlu Ayna
165T-PM542LM DFF3D Uyumlu Ayna
165T-PM542LM DFF3D Uyumlu Ayna
165T-PM542LM DFF3D Uyumlu Ayna
Marka : Furuno
Fiyat : 6.987,00 EURO  + KDV
KDV Dahil : 450.896,26 TL
TL Fiyat : 375.746,89 TL(75.149,38 TL + KDV)
60.109,48 TL 'den başlayan taksitlerle
165T-PM542LM DFF3D Uyumlu ayna ürüne gitmek için bağlantıya tıklayınız.
Yüksek Güçlü Cep Montajlı Kombinasyon Dönüştürücü
Bu yeni bir boyut konut (yaklaşık. 14.5 L x 6.125 W x 5 H) içeren DFF3D elemanları ile birlikte 2kW düşük ve orta CIVILTI elemanları.
Standart Özellikler
DFF3D çalışma frekansı 165 kHz
Dahili hareket sensörü
Dahili sıcaklık sensörü
30 khz'den 60 kHz'e kadar düşük cıvıltılar, Işın genişliği 8 ° bağlantı noktası / bandın merkezinde 18 ° sancak
Orta-80 khz'den 130 kHz'e kadar cıvıltılar, Işın genişliği 13 ° ila 8 °