MINNKOTA RT ULTERRA 112/ I-PILOT
MINNKOTA RT ULTERRA 112/ I-PILOT
MINNKOTA RT ULTERRA 112/ I-PILOT 72'' 36V
MINNKOTA RT ULTERRA 112/ I-PILOT 72'' 36V

MINNKOTA RT ULTERRA 112/ I-PILOT 72'' 36V

Marka : Minnkota
Fiyat : $4,980.00  + KDV
KDV Dahil : ₺96.239,57
TL Fiyat : ₺96.239,57(KDV Dahil)
₺8.789,88 'den başlayan taksitlerle

MINNKOTA RT ULTERRA 112/ I-PILOT 72’’ 36V
 

ÜRÜN DETAYLARI

Teknenin neresinde olursanız olun, motorunuza uzaktan kumanda edin. Suya inebilir, trimini ayarlayabilir, kendini sudan çıkartabilir ve hatta güverte üzerindeki yerine geri dönüp bir dahaki komutunuza kadar sessizce bekler. Neredeyse sihir gibi.

 

Özellikler

İtme Kuvveti :112 lb/ 80 lb

Kontrol : I-Pilot Uzaktan Kumanda

Şaft Uzunluğu : 72’’

Standart MINNKOTA Avantajları


• Kırılmaz Kompozit Şaft

• Kuvvetli ve Sessiz

• Weedless Wedge 2 Pervane

• Değiştirilebilir Tutya

• Güç Artırıcı (Dijital Güç Yükseltme Sistemi)


DIGITAL MAXIMIZER

Tek bir şarjla normalden beş kat daha uzun bir süre kullanılabirsiniz. Digital Maximizer, farklı hızlardaki güç sarfi yatını dengeleyen özel bir akım kontrol sistemine sahiptir.
 

AKÜ GÜÇ ÖLÇER

i-Pilot kumandanız akülerinizde ne kadar güç kaldığını gösterir. Böylece su üzerinde geçirebileceğiniz süreyi ayarlayabilirsiniz.
 

KOŞULSUZ İTAAT, TAM KONTROL.

Riptide Ulterra, i-Pilot ile gelir. Uzaktan kumanda ile motorunuza çeşitli komutlar verebilirsiniz. Otomatik indirme ve toplama, güverte üzerinde konuşlandırma ve

derinliğe göre trim ayarı yapabilme bunların başlıcalarındandır. Otomatik trim ayarı sığ sularda ve meralarda azami manevra imkanı sağlar. Bunlara ilave olarak i-Pilot’un diğer favori özellikleri ile donatılmıştır. Gelişmiş uzaktan kumandası GPS sistemini kullanarak avlanma noktalarınızı ve yollarınızı hafızasına kaydeder. Ayrıca; sürat, dümen, hız sabitleyici ve Oto-Pilot kumanda edebileceğiniz standartlar arasındadır.

 

OTOMATİK İNDİRME /TOPLAMA VE POWER TRİM

ULTERRA dışında başka hiçbir şey balık tutmayı bu kadar kolaylaştıramaz. Otomatik İndir/Topla özelliği sayesinde motorunuzu dilediğiniz zaman kumandanızı kullanarak suya indirip çıkarabilirsiniz.
 

POWER TRIM

Power Trim özelliği, Ulterra suya indikten sonra değişen sığlık ve derinliklere göre motor pozisyonunun kumanda ile ayarlayabilmesini sağlar. Siz balıkla ilgilenin, bırakın geri kalan ağır işçiliği Ulterra yapsın.


UZAKTAN KUMANDA, YAKIN KONTROL

ULTERRA’nın tüm kontrolü sadece kumandasının bir tuşu kadar uzağınızda.

Benzer Ürünler